Благодійний фонд допомоги Маріуполю

Я Маріуполь. Житло

Забезпечення житлом маріупольських переселенців –  серед головних пріоритетів. Через повномасштабне вторгнення маріупольці втратили місто та житло. Серед переселенців є родини, які вкрай потребують негайного вирішення житлового питання. Призваний допомогти у цьому проєкт «ЯМаріуполь. Житло».


Це унікальна програма для України, яку почав реалізовувати муніципалітет Маріуполя. Пілотним проєктом стало створення соціального житла у Дніпрі, де відремонтували наявний гуртожиток. Там створили сучасні умови для проживання: комфортні кімнати, кухню, побутову зону, їдальню, ігровий простір для дітей, а також коворкінг, де є необхідні для роботи ноутбуки та інтернет.


Маріупольців вибирали по бальній системі – це найпрозоріший спосіб розподілу житла для вимушених переселенців, який виключає вплив людського фактору. Таким чином, житло отримують люди, які найбільше цього потребують. 
 

Реалізація першого проєкту відкрила двері для міжнародних інвестицій у соціальне житло. У планах спільними зусиллями розширити проєкт на інші міста України.

 

  • Адреса
  • Карта