“Я-Маріуполь” для дітей

Центр допомоги «Я-Маріуполь» допомагає кожному маріупольцю, який звертається до нас. У нашому центрі кожен отримує всебічну допомогу. Але надважливо допомагати наймолодшим маріупольцям.
Жодна дитина не повинна була бачити і жити у війні. Але на превеликий жаль, ми вимушені жити у таких умовах.

Ми розуміємо, що діткам складніше пережити побачене, тому в наших центрах ми приділяємо турботі про дітлахів особливу увагу.

У кожному центрі «Я-Маріуполь» облаштовані дитячі кімнати, де з дітками займаються кваліфіковані вихователі та психологи.
Наші фахівці спілкуються з дітками, щоб виявити їх страхи, переживання, потреби. Потім намагаються привести їх до звичайного стану та повернути до нормального життя.

Кожен день безліч малюків повертаються до наших центрів, у нас Вони можуть:
• гратися
• малювати
• відвідувати майстер-класи
• вивчати щось нове
• відвідувати уроки з англійської та математики
• піклуватись з однолітками.
Маріупольці знають, що залишаючи свою дитину у нашій дитячій кімнаті Вона точно буде гарно проводитися час під наглядом кваліфікованих фахівців!

«Я — Маріуполь» працює заради посмішок наших дітей. Ми робимо усе можливе та неможливе, щоб вони продовжували бачити світ в яскравих кольорах.

Ця війна зруйнувала наше місто, будинки, плани на майбутнє. Але ми знаємо, що ми все відновимо! Головне віра, віра у наше світле незалежне майбутнє.
Разом ми зможемо більше!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *