Тижневий дайджест

Дитячі, жіночі та канцелярські набори у центрах «ЯМаріуполь». Упродовж усього тижня маріупольці отримували таку потрібну допомогу, яка стала можливою завдяки нашим партнерам.

Литовський благодійний фонд «Саулес смілки» передав набори дитячого харчування, які маріупольські родини отримують у центрі «ЯМаріуполь». Чергову допомогу отримав центр у Львові. Це дитячі молочні суміші та фруктово-овочеві пюре, які є незамінним продуктами харчування для дитячого здоров’я.

Маріупольські родини продовжили отримувати канцелярські набори для учнів 2-4 класів. Щоденник, зошити, набір для творчості та усе необхідне приладдя для навчання видавали у всіх центрах «ЯМаріуполь».

Маріупольці отримують продуктові набори від Швейцарської благодійної організації HEKS/EPER. Це вагома та об’ємна підтримка, яка включає різний набір продуктів.

У столичному центрі “ЯМаріуполь” додатково до гуманітарної допомоги та ніборів гігієни від “Фонду Ріната Ахметова” видавали й гігієнічні набори для дівчат та жінок від міжнародної організації OXFAM. Пакунок отримали відвідувачки хабу віком від 14 до 50.

До «ЯМаріуполь» Запоріжжя завітали актори Музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара. Колектив театру підготували для наших дітлахів чудову інтерактивну виставу з казковими героями та веселими конкурсами

«ЯМаріуполь» Дніпро спільно з друзями-партнерами на майданчику водно-спортивного комплексу “Машинобудівник” організував тиждень кіно. Зоряне небо, зручні та м’які пуфи, цікаві фільми та приємна компанія-все це на березі Дніпра.

Солодке свято для дітей у “ЯМаріуполь” Дніпро. Малеча та батьки занурились у цікаву магічну атмосферу, що панує у солодкому просторі ZUCKERWILL. Дізналися секрети виготовлення карамелі, особливості професії карамельє, лайфхаки приготування льодяників.

У Вінницькому центрі “ЯМаріуполь” за підтримки ГО «Берегиня» пройшов майстер-клас зі створення букетів з живих квітів. Діти спробували себе у ролі флористів: зібрали унікальні барвисті композиції та закріпили їх у спеціальній гумці – оазисі.

У «ЯМаріуполь» Кропивницький лікарям надіслали чергову партію ліків для маріупольців! Благодійний фонд “Ти не один” Андрія Шабанова з радістю допоміг у цьому важливому питанні, та надіслав препарати для жінок у яких є захворювання щитовидної залози.

Центр «ЯМаріуполь» у місті Одеса отримав спонсорську допомогу від компанії «Карпатські мінеральні води». Наші друзі передали маріупольцям 1200 пляшок мінеральної води «Миргородська.Лагідна».

Казковий підводний світ «Oceanarium Lviv» відчинив свої двері для дітей “ЯМаріуполь” Львів. Світ морських мешканців, 20 акваріумів з морськими та прісноводними рибками, неймовірний підводний тунель з акулами, відкриті басейни з араванами та скатами.