У Черкасах відкрили центр “ЯМаріуполь”

Це 12-ий центр “ЯМаріуполь”, якій відкривається там, де найбільше проживає маріупольців в евакуації. Тепер тисячі маріупольських родин у Черкасах, зможуть скористатися сервісами комплексної підтримки.

“Гуртуємо маріупольців навколо центру “ЯМаріуполь”, які дають їм змогу отримувати широке коло підтримки. Від гуманітарних наборів до соціального захисту. Через такі центри ми рятуємо людей та повертаємо до життя. А ще ми єднаємо їх навколо майбутнього відродження Маріуполя, аби здійснити спільну мрію – повернутися до вільного та українського Маріуполя”, – заявив мер Маріуполя.

“ЯМаріуполь” розмістився у Черкасах за адресою – вул. Володимира Ложешнікова, 52. Допомогла реалізувати ініціативу мера Маріуполя Черкаська міська рада. Її очільник Анатолій Бондаренко високо оцінив центр підтримки.

“Головне наше завдання – об’єднуватися та допомагати кожному громадянину України, щоб відчував, що він ніяк в гостях, а як вдома”, – зазначив він.

 Наші центри «ЯМаріуполь» існують завдяки підтримці фондів та міжнародних донорів. Серед них – World Central Kitchen, USAID, Save the children, Фонд Ріната Ахметова,  Благодійний фонд Вадима Новинського, Heks Eper, ALDA, ADRA, Saules Smyltus, Данська рада у справах біженців, KIDDISVIT, EGAP Program,  Doctors of the world, Міжнародний медичний корпус IMC та інші.