Маріуполь продовжує розвивати проєкт безбар’єрності

12 вересня стартував новий проєкт співпраці «ЯМаріуполь. Культура» та Київського академічного театру ляльок «Замок на горі», який допоможе слабочуючим діткам повноцінно інтегруватися в соціум.

Ще до повномасштабного вторгнення Уляна Шуміло, професійна сурдоперекладачка та учасниця проєкту «Маріуполь. Велика культурна столиця України 2021» брала участь у численних творчих проєктах в рамках «безбар’єрності» Маріуполя, була авторкою креативних проєктів у співпраці з хореографічними та вокальними колективами Маріуполя.

Зараз Уляна разом з театром ляльок продовжує свою діяльність у столиці. Українську народну казку «Котик та півник» адаптують для більш широкого сприйняття завдяки сурдоперекладу. Сюжет казки знайомий багатьом – Кобзар, граючи на бандурі, розповідає історію про двох нерозлучних друзів, Котика та Півника, та підступну Лисичку.

Проєкт стартуватиме онлайн, всі охочі зможуть перегулянути виставу для малечі прямісінько з екранів комп’ютерів чи телефонів. Згодом плануються й класичні покази вистави.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *