У  “ЯМаріуполь. Родина” відпочило майже 1000 маріупольців

Наразі у центрі відпочиває останній, – 8-й, – заїзд цього року. Привітати маріупольські родини приїхали мер Маріуполя Вадим Бойченко, мер Вінниці Сергій Моргунов та екс-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“У оздоровчому центрі вже відпочило майже 1000 маріупольців. Але ми хочемо охопити такою реабілітацією більше маріупольських родин, які зараз знаходяться у різних куточках України. Тому вже у листопаді хочемо відкрити ще один оздоровчий центр у Дніпрі. Він буде працювати круглий рік та єднати усіх нас в одну велику маріупольську родину”, – сказав Вадим Бойченко.

Маріупольці радіють можливості відпочити на природі, але найголовніше – тут вони відчувають тепло маріупольської підтримки та налаштовуються на позитив. Це потрібно, щоб почати нове життя.

Після спілкування з маріупольцями Сергій Моргунов та Володимир Гройсман зазначили, що треба робити усе на підтримку людей, які через війну змушені були шукати другу домівку. Такі ініціативи єднають людей ще дужче у велику українську родину.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *