Спільно з партнерами допомагаємо працевлаштовувати маріупольців

У “ЯМаріуполь” Вінниця презентували актуальні вакансії. Тут за підтримки Вінницького міського центру зайнятості пройшла зустріч з потенціальним роботодавцем  – ТОВ “Барлінек Інвест”.

 Маріупольці, які шукають роботу, отримали можливість ознайомитися з актуальними вакансіями та вимогами компанії. Зустріч була продуктивною: люди задавали питання, цікавилися умовами праці та можливостями кар’єрного росту.

«Сьогодні ми реалізовуємо проєкти, які допоможуть маріупольцям інтегруватися та отримати нові робочі місця у різних регіонах країни. Зокрема, розробляємо масштабний проєкт зі створення великої мережі з працевлаштування.  У цьому нам допомагають наші партнери – USAID та GIZ. Спільно з ними у центрах «ЯМаріуполь» будуть надаватися консультації з працевлаштування та з’явиться можливість навчатися, щоб удосконалити свої навички», – Вадим Бойченко.

Нагадаємо, наразі діє чат-бот за допомогою якого можна сформувати резюме та ознайомитися з вакансіями. Долучайтеся у Телеграм (https://t.me/nazarworkbot)