Тижневий дайджест за 12 – 18 вересня

У Тернополі відкрили 13-тий центр підтримки “ЯМаріуполь”. Продовжуємо відкривати центри завдяки нашим партнерам. Через них можемо охоплювати ще більше маріупольців підтримкою та допомогою.

У “ЯМаріуполь. Родина” відпочило майже 1000 маріупольців. Наразі у центрі відпочиває останній, – 8-й, – заїзд цього року. У планах, вже у листопаді хочемо відкрити ще один оздоровчий центр у Дніпрі. Він буде працювати круглий рік та єднати усіх нас в одну велику маріупольську родину.

Волонтери БФ «Паросток надії» передали мінеральну воду «ЯМаріуполь» Одеса. За підтримки мережі магазинів «АТБ» вони кілька разів привозили нашим діткам різноманітні смаколики. Цього разу – ще й мінеральну воду.

Вітамінні коробки від «Free Borsht» отримали одеські маріупольці. Засновник фермерського кооперативу «Свіжий ринок» Олександр Павловський вже п‘ять місяців допомагає переселенцям з різних куточків України. Люди отримали овочі та фрукти від фермерів Півдня України.

У центрі «ЯМаріуполь» Кропивницький маріупольцям подарували тонометри. Допомагаємо маріупольцям бути здоровими!

Продовжуємо допомагати майбутнім мамам та молодим батькам. Передаємо речі та предмети від волонтерів, благодійних організацій, наших партнерів та небайдужих жителів.

В центрі «ЯМаріуполь» Одеса видають допомогу від наших швейцарських партнерів HEKS/EPER. Продуктовий набор містять все необхідне – від круп до консервів, від вермішелі до олії.

Маріупольці у Дніпрі здійснили захопливу подорож у світ космічних цікавинок завдяки планетарію. Секрети далеких планет та таємниці знайомих галактик, наближення до сяючих зірок і вивчення нових сузір’їв вразили дітей і дорослих.

У центрах, завдяки нашим партнерам, продовжуються майстер-класи. Зокрема, цей тиждень запам’ятався маленьким маріупольцям походом до дніпровського креативного артковоркінгу Artcoworking, заняттям з випілювання у Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” та майстер-класом із гончарства та ліплення з глини у студії Kustceramics.

Вихователі та вихованці та одеської школи-садка “New Generation” подарували маріупольцям книжки та смаколики. Вони все привезли до центрц “ЯМаріуполь” Одеса. Усі були у захваті, розглядали сторінки та обкладинки книжок, куштували пряники.

Команда медиків зі США “Team Rubicon” навчала маріупольців надавати першу допомогу. До семінару долучилися наші земляки центру “ЯМаріуполь”.