Понад 4800 комплектів дитячого одягу видали у центрах “ЯМаріуполь”

Взуття, рукавички та спортивні костюми – отримують маріупольці від 0 до 14 років у центрах “ЯМаріуполь”. Такий проєкт турботи започаткував мер Вадим Бойченко за підтримки голови Донецької ОВА Павла Кириленка.

“Нам важливо підтримати маріупольців у цей важкий час. Особливо дітей. Більшість з них виїхали з блокадного міста без речей. Тому вирішили започаткувати цей проєкт. Дякую партнерам за підтримку”, – мер Вадим Бойченко.

Серед отримувачів – Максим із Запоріжжя. Хлопчик одразу приміряв свій новенький костюм та поділився враженнями від обновки:

“Мені дуже подобається. Він зручний та теплий, а ще в ньому класно і бігати, і гратися, і просто гуляти”.

Із радістю приміряли новий одяг і дівчатка Аня та Альона.

“Нам так подобаються наші обновки. Вони дуже теплі та яскраві,” – Аня.

У хмельницькому центрі одяг для дворічного сина Максима отримала Поліна Семенова.

“Одяг теплий і якісний, а головне – наразі дуже потрібний. Адже ми виїхали із Маріуполі майже без нічого. Дякую!”, – Поліна Семенова.

13-річна Світлана Ксенофонтова забрала свій комплект у Львові. Дівчина каже, що особливо рада спортивному костюму – у ньому дуже зручно.

Радий новому одягу й маленький Єгор Звєрєв. Він разом з мамою Юлією прийшов за набором до центру у Києві. Мати хлопчика відзначила якість одягу та взуття: “Безкоштовне та ще й якісне. Така підтримка надає сил та віри”.