Відбудова України: Львів підтримає Маріуполь на шляху до відродження

Мери Львова та Маріуполя уклали Декларацію солідарності. Спільна ініціатива міст-побратимів покликана координувати зусилля для відбудови українського Маріуполя разом із Державою та міжнародними інституціями. Очікується, що до цього відкритого формату співпраці доєднаються міста-партнери по всьому світу.

Також анонсовано створення Платформи відродження «Mariupol Reborn». Проєкт з відбудови міста виконується за дорученням голови Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

Платформа Відродження – це проєктні офіси, які будуть займатися розробкою Стратегії відродження «Mariupol Reborn». Платформа у Львові займатиметься експертно-навчальною підтримкою команди відродження міста та стратегуванням. У Дніпрі – розробкою плану «Негайна відповідь» та підготовкою перезапуску комунальних підприємств. У Варшаві – сфокусується на міжнародному співробітництві для залучення кращих практик та інвестицій.

 «Віримо в ЗСУ та невідворотність Перемоги України. Тому готуємося до звільнення Маріуполя зараз. Якісне планування процесу відбудови та пошук ресурсів в рази спростить та пришвидшить відродження міста. Вдячний Андрію Садовому та всім  партнерам, які зараз активно підтримують Маріуполь та маріупольців. Спільно зі Львовом  залучимо нових партнерів з кращою експертизою, яка матиме вирішальне значення для успіху «Mariupol Reborn», –  Вадим Бойченко.