Видали понад 600 ноутбуків маріупольській молоді

Завдяки проєкту підтримки мера Вадима Бойченка та Голови Донецької військової адміністрації Павла Кириленка – видаємо ноутбуки учням 11 класів та випускникам шкіл.

Так, у Вінниці свій смарт набір отримала Наталія Комарова. Дівчина не лише на відмінно закінчила навчання у школі, але й склала іспити в Київський університет імені Тараса Шевченка. Тепер вона майбутній філолог-перекладач.

“Дякую за допомогу. Ноутбук зручний, швидкий, що дуже важливо в теперішніх реаліях. Він мені допоможе у навчанні”, – говорить дівчина.

А ось у Києві свій довгоочікуваний девайс отримала Олександра Казакова. Дівчина навчається в Полтавському політехнічному університеті.

“Я дуже вдячна за такий чудовий подарунок, який допоможе краще виконувати всі завдання. До ноутбука додали ще мишку, сумку та наліпки з лого”, – говорить Олександра.

У Чернівцях його отримав 17-річний Микита Баранов. Хлопець вчиться дистанційно в ліцеї та готується до вступу в один з українських вишів. Свій ноутбук залишив у Маріуполі.

“Без ноутбуку вчитися дуже важко. Адже усе треба робити онлайн. Домашнє завдання, зустрічі. Тож дуже дякую за допомогу”, – Микита.

У Рівному гаджет отримала Яна Краснова. Наразі дівчина є першокурсницею Національного університету водного господарства. А в ужгородському центрі ноутбук вручили 17-річній Марії. У Маріуполі дівчина мала свій ноутбук, але він згорів, разом із квартирою. Тож тепер вдячні за допомогу!