Спільно з USAID започаткували проєкт перекваліфікації маріупольців

На базі 11 центрів “ЯМаріуполь” завдяки підтримці USAID можна отримати нові затребувані професії. Серед перших, хто скористався цією можливістю у Львові – Лариса Марченко.

У Маріуполі вона 15 років працювала менеджером фірми “Мегастрой”. І навіть не уявляла, що доведеться змінювати свій профіль роботи.

Лариса скористалася програмою перекваліфікації та пройшла 5-тижневі курси Львівського навчального центру програмування “Nikos-LTV” і вивчилася на бухгалтера. Для маріупольців вони безкоштовні.

“Я дуже вдячна центру за такий проєкт. Адже у нових умовах потрібні й нові навички. Це велика підтримка у такий непростий час”, – каже Лариса.

Проєкт діє у Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Кривому Розі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому та Тернополі.

“Прагнемо максимально створити умови для працевлаштування маріупольців. На ринку праці є затребувані спеціальності і ми можемо перенавчити на них маріупольців. Це дієвий результат нашого партнерства з USAID. Відтепер маріупольці можуть опановувати нові професії”, – мер Маріуполя Вадим Бойченко.