Хто ми і що робимо

Благодійний Фонд Центру підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу.
Маріуполь.
Previous
Next
Війна залишила сотні тисяч маріупольців без дому, роботи та рідного міста. Змушені виїхати з Маріуполя, вони залишилися один на один з новими проблемами та викликами. Розуміючи, що нашим співвітчизникам дуже потрібна допомога, команда маріупольського Центру підтримки та розвитку МСБ відкрила Благодійний фонд. Ми працюємо під егідою Маріупольської міської ради.
Фонд збирає пожертви від небайдужих людей з усього світу, щоб принести максимальну користь тисячам людей – в першу чергу жінкам, дітям, літнім людям, – які евакуювалися з розбомбленого міста. Ми надаємо гуманітарну, соціальну, юридичну, психологічну та медичну допомогу. Вже закупали паливо, щоб евакуювати жителів, збирали продуктові набори, засоби гігієни, дитяче харчування. Все для того, щоб люди отримали підтримку та змогли адаптуватися у нових містах.

На сьогодні відкрили центри підтримки переселенців «Я – Маріуполь» у Дніпрі та Запоріжжі. Лише за тиждень роботи в центри звернулося понад 10000 людей. Плануємо відкрити нові центри у інших обласних центрах країни, де перебувають маріупольці. Бо попри все, ми – єдина родина. Віримо у вашу підтримку та допомогу. Разом ми зможемо більше!