9.11.2023

Центри підтримки

Нові послуги «ЯМаріуполь»: вносимо до реєстру інформацію власникам приватних будинків та підприємцям, які мали нерухоме майно

Центри «ЯМаріуполь» розширюють профіль консультаційної підтримки щодо оформлення документів, які будуть у нагоді для отримання державної компенсації. А саме – допомагають фахово заповнити дані у Державному реєстрі майна, яке пошкоджено та знищено внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

 

Відтепер такою послугою можуть скористатися не тільки власники житла багатоквартирних будинків, а й власники приватних житлових будинків (садибних, дачних, садових), юридичні особи та ФОП, які є власниками нерухомого майна (комерційних об’єктів).

 

Рекомендуємо їм звернутися до центрів «ЯМаріуполь» для уточнення інформації про об’єкти нерухомості, а саме: рік будівництва/введення в експлуатацію, площу об’єкта, фотофіксацію руйнувань, координати розміщення об’єкта та іншу інформацію про об’єкти нерухомості з метою можливості їх внесення в РПЗМ з подальшою прив’язкою інформаційного повідомлення до об’єкту нерухомого майна.

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778