19.10.2023

Центри підтримки

Запускаємо новий проєкт допомоги «Забезпечення найбільш вразливих груп ВПО непродовольчими товарами через гуманітарний центр «ЯМаріуполь» у місті Львів»!

Свої зусилля та наших надійних партнерів спрямовуємо на допомогу маріупольцям. Ми врахували побажання людей і підготували для родин необхідні та якісні набори: ковдри, постільну білизну, рушники, набори посуду.

 

Мета проєкту – надання сімейних комплектів непродовольчих товарів, які зможуть задовольнити базові потреби маріупольців, а тепер мешканців Львова та Львівської області.

 

Проєкт, розрахований на допомогу 112 родинам, що налічують 290 людей, спрямований на полегшення умов для тих, хто опинився під загрозою через війну. Зокрема бенефіціарами проєкту стануть найбільш вразливі родини, а саме: 27 сімей колишніх військовополонених, 7 матерів-одиначок, 37 багатодітних сімей, 3 сім'ї з дітками, що втратили члена родини під час бойових дій у Маріуполі, 17 сімей загиблих військовослужбовців.

 

Проєкт «Забезпечення найбільш вразливих груп ВПО непродовольчими товарами через гуманітарний центр «ЯМаріуполь» у місті Львів» реалізується благодійною організацією «Благодійний Фонд «Я-Маріуполь» в межах Програми «Разом ми – Шелтер», яка виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778