14.09.2023

Я Маріуполь. Житло

Соціальне житло для маріупольців: до зими плануємо завершити ремонт ще двох гуртожитків у Дніпрі

Успішна реалізація проєкту облаштування першого гуртожитку розширила можливості програми «ЯМаріуполь. Житло». Наразі у Дніпрі ремонтують та оновлюють ще два гуртожитки, в яких цього року 360 маріупольських родин зможуть отримати кімнати. Програма реалізується Маріупольською міською радою на чолі з мером Вадимом Бойченком, за дорученням голови ОВА в Донецькій області Павла Кириленка, при підтримці Урядів України та Франції, Міжнародної організації з міграції, ГО «Проліска» та SCM.

 

В основу програми лягла нова формула співробітництва, яку запропонував мер Маріуполя Вадим Бойченко. За нею фінансування від Уряду Франції поступає Міжнародній організації з міграції (МОМ), а муніципалітет виступає лише замовником робіт. Закупівлі та тендери проводять партнери. Все це дозволяє вибудовувати ще більш відкрите та прозоре міжнародне співробітництво.

 

«Питання житла – одне з найбільш актуальних для маріупольців. Ремонт гуртожитків є найбільш швидким способом забезпечення родин соціальним житлом. По новій формулі співпраці з Урядом Франції та МОМ ми можемо ефективно підтримувати маріупольські родини, вирішуючи житлове питання», – зазначив Вадим Бойченко. 

 

Наразі у центрах «ЯМаріуполь» триває збір заяв на отримання соціального житла. ВПО з Маріуполя, які мають намір отримати це житло, можуть звернутися до юриста центру, який надасть всю необхідну підтримку та проведе консультації щодо процесу отримання соціального житла й допоможе скласти заявку.

 

У пріоритеті першочергових отримувачів найбільш вразливі групи – сім‘ї у яких є кілька дітей, особи з інвалідністю, вагітні жінки, пенсіонери, військовополонені, учасники війни, загиблі через війну. Розподіл житла проходить по бальній системі.

 

 

More news in our Telegram channel, follow the link
t.me/mariupol_1778

GO