19.09.2023

Центри підтримки

Допомога для вагітних та родин з малечею: від ігрових манежів до одягу

У перші роки життя малеча потребує максимальної уваги та турботи, а батьки — підтримки. Тож Маріупольська міська рада у співпраці із гуманітарними місіями та благодійними фондами підтримала родини із новонародженими маріупольцями та вагітних жінок. 

 

В правобережному центрі «ЯМаріуполь» у Києві ми зустрічали наших майбутніх матусь та видавали їм дуже корисну підтримку: ігрові манежики для малечі та перший гардероб для немовляток. Це стало можливим завдяки партнерам та волонтерам благодійних фондів «Верона Бенефит Фондейшин» та «Я буду твоїм тилом».

 

Серед тих хто отримав допомогу – Людмила Єрьоміна. Жінка на 9 місяці вагітності. Така підтримка додає сил і віри у людей: «Вдячна за підтримку та увагу центру «ЯМаріуполь» у цей важкий час. Це дуже потрібна допомога. Я вас обожнюю». 

 

А у Кривому Розі маріупольців вкотре підтримала гуманітарна місія «Проліска», яка надає потужну гуманітарну допомогу переселенцям з перших днів війни. У центрі «ЯМаріуполь» нашим маріупольцям видали дитячі та дорослі футболки, одяг для дітей до року, рушники, ковдри, постільну білизну та гігієнічні набори. Таку підтримку отримали понад 60 родин із дітьми.

 

Дякуємо партнерам за постійну турботу про маріупольців та за створення гідних умов у перші роки життя нашої малечі.

 

 

More news in our Telegram channel, follow the link
t.me/mariupol_1778

GO