Благодійний фонд допомоги Маріуполю

Я Маріуполь. Житло

Надання житла

Забезпечення житлом маріупольських переселенців –  серед головних пріоритетів. Через повномасштабне вторгнення маріупольці втратили місто та житло. Серед переселенців є родини, які вкрай потребують негайного вирішення житлового питання. Призваний допомогти у цьому проєкт «ЯМаріуполь. Житло».


Це унікальна програма для України, яку почав реалізовувати муніципалітет Маріуполя. Пілотним проєктом стало створення соціального житла у Дніпрі, де відремонтували наявний гуртожиток. Там створили сучасні умови для проживання: комфортні кімнати, кухню, побутову зону, їдальню, ігровий простір для дітей, а також коворкінг, де є необхідні для роботи ноутбуки та інтернет.


Маріупольців вибирали по бальній системі – це найпрозоріший спосіб розподілу житла для вимушених переселенців, який виключає вплив людського фактору. Таким чином, житло отримують люди, які найбільше цього потребують. 
 

Реалізація першого проєкту відкрила двері для міжнародних інвестицій у соціальне житло. У планах спільними зусиллями розширити проєкт на інші міста України.

 

59288
маріупольцям вже допогаємо
513152
видано гуманітарних наборів
52922
маріупольців отримали юридичну, психологічну допомогу
48888
маріупольців отримали медичну допомогу
56800
діточок відвідали дитячій простір
  • Addresses
  • Map