3.08.2023

Двічі переселенка Карина Верзілова мріє про повернення до Маріуполя

Карина Верзілова родом з Авдіївки. До Маріуполя переїхала у 2014 році, коли бойовики так званої «днр» захопили частину області, у тому числі її рідне місто. А з початком повномасштабного вторгнення вона знову вимушена була покинути свій дім. 

 

У Маріуполі Карина Верзілова жила у тьоті, вступила до Приазовського державного технічного університету, де отримала спеціальність «Економіка підприємства». Тут дівчина зустріла і своє кохання та вийшла заміж.

 

«Ми жили на проспекті Миру, поруч з площею Свободи. Коли її реконструювали, зробили цих пташок, стало просто супер! Чудовий фонтан, усміхнені люди. Дуже класно! Я обожнювала свій район», – згадує Карина.

 

Коли прийшла повномасштабна війна в будинок, де жила пара, стався прильот, квартира горіла. Молоде подружжя ховалося у підвалах на вулиці Зелинського, де була квартира батьків.

 

Виїхати з Маріуполя вдалось тоді, коли з міста потягнулися колони біженців. 

 

Зараз Карина мешкає з родичами у Чернівцях і мріє про повернення додому. За допомогою приходить до «ЯМаріуполь». Нещодавно родина отримала гуманітарну допомогу від МОМ. Дівчина дуже вдячна за таку підтримку маріупольців.

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778