18.09.2023

Маріупольчанка Карина Блюмберг знайшла в собі сили і відкрила навчальний центр

У Маріуполі Карина Блюмберг працювала викладачем. Вона напрацьовувала досвід аби поступово й впевнено йти до своєї мрії – створення навчального центру для діточок. Але плани зруйнувала повномасштабна війна й внесла свою корективу. Виживши у блокаді й вибравшись із окупованого міста,  Карина знайшла в собі сили, зібралася та реалізувала мрію. 

 

«Ми змогли вибратися з Маріуполя у березні. Все навколо було схоже на фільм жахів, доводилось ночувати у полі. Відчувала лише страх та невизначеність, куди рухатися далі – чи виживемо ми, чи ні», – згадує жінка.

 

Переборовши страх Карині вдалося вирватися із окупованого міста та дістатися Житомира. Тут жінка вирішила, що відкладати свою мрію на потім вже не можна. Так і з‘явився перший навчальний центр «Clever Land», який Карина із мамою заснували самотужки. 

 

Основний напрямок роботи команди «Clever Land»  - розвиток неформальної освіти, підготовка майбутніх першачків та допомога школярам. 

 

Про свій шлях жінка розповідає: «Ми виграли грант від держави та почали працювати. Згодом переїхала до Вінниці. Тут я дізналася про центр «ЯМаріуполь». Мене тепло прийняли, надали суттєву гуманітарну допомогу та підтримку». 

 

Вже у Вінниці Карина побачила потребу відкривати другий навчальний центр:  «Я в захваті від того, що мрії здійснюються. Темні часи інколи дарують світло. Я вдячна усім, хто допомагав мені розпочати усе заново. Сама я б не впоралася. Дякую!».

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778