«ЯМаріуполь» – це благодійний фонд, ініційований Маріупольським муніципалітетом на чолі із Вадимом Бойченком. Мета – об'єднати зусилля українських та міжнародних партнерів задля повернення до життя і адаптації у нових громадах переселенців з Маріуполя та підтримки й забезпечення всім необхідним українських військовослужбовців.
У цих напрямках фонд співпрацює із різними волонтерськими організаціями, міжнародними донорами, національними фондами, українським бізнесом та місцевими громадами. Разом відкриваємо центри підтримки, задовольняємо потреби людей в евакуації, розширюємо сервіси допомоги, а найголовніше – повертаємо до життя маріупольців. Також ми об'єдналися у прагненні забезпечити українських військових усім необхідним та підтримати захисників.
Центри «ЯМаріуполь» працюють завдяки міжнародній підтримці, допомозі країн ЄС та волонтерів з усього світу. Вони побудували мости довіри, за допомогою яких маріупольці відчувають підтримку світу та, що вони потрібні Україні.
Тому усі отримані кошти благодійний фонд спрямовує на роботу мережі центрів «ЯМаріуполь». А також комплектуємо та передаємо необхідну амуніцію та техніку нашим військовим. Спільними зусиллями ми рятуємо життя!
![](/sites/default/files/styles/296x296/public/2023-11/photo2023-11-0716-42-381.jpg?itok=UZqRXQzP)
![](/sites/default/files/styles/296x296/public/2023-11/photo2023-11-0716-42-401.jpg?itok=20_pB-6Q)
![](/sites/default/files/styles/296x296/public/2023-11/photo2023-11-0716-42-431.jpg?itok=KiDIyuhq)
![](/sites/default/files/styles/296x296/public/2023-11/photo2023-11-0716-42-441.jpg?itok=4l9uGGPr)
![](/sites/default/files/styles/296x296/public/2023-11/photo2023-11-0716-42-44-2.jpg?itok=yL-kj58U)
Установчі документи