Я Маріуполь. Родина

Оздоровлення

Це оздоровлення маріупольців, які потребують психологічного та фізичного відновлення після всіх пережитих страхіть. Особливо –  діти та люди віком 60+.

Перший оздоровчий центр для маріупольських переселенців відкрився у 2022 році. Це  сімейний табір у дубовому лісі під Вінницею два в одному: оздоровлення та активний відпочинок. Тут безкоштовно у теплий сезон відпочивають маріупольські діти та їхні батьки. Під час заїзду у малечі щодня цікава програма дозвілля, зарядка, прогулянки лісом, чотириразове харчування, конкурси, майстер-класи та подарунки. 

«ЯМаріуполь.Родина» створює всі умови для того, щоб діти змогли витіснити травмуючи спогади про війну новим позитивним досвідом. Цей оздоровчий центр повертає маріупольських хлопчиків та дівчаток у нормальне дитинство, яким воно має бути. А головне – дає їм надію на те, що все буде добре і це допомогає їм налаштуватися на позитивну хвилю.

У 2023 році можливості відпочинку та оздоровлення маріупольців розширились. Окрім сімейного центу біля Вінниці долучився до доброї справи й Моршин. В ньому мають змогу оздоровитися та відпочити не лише маріупольські дітлахи, а й люди віком 60+.

62721
маріупольцям вже допогаємо
653075
видано гуманітарних наборів
82227
маріупольців отримали юридичну, психологічну допомогу
76777
проведено медичних консультацій
74200
діточок відвідали дитячій простір
105410
надано побутових послуг
3786
маріупольців працевлаштовано
  • Адреси
  • Мапа