18.09.2023

Центри підтримки

Завдяки підтримці партнерів маріупольці отримують допомогу для осіннього сезону

Команда «ЯМаріуполь» цінує усіх друзів та партнерів, які піклуються та допомагають нашим маріупольцям у повсякденному житті. Наразі онлайн-магазин дитячого одягу Little Bunny, УВКБ ООН та Гуманітарний центр «Проліска» прийшли на поміч у підготовці маріупольських переселенців до осінньо-зимового періоду - надали чудовий якісний одяг і взуття.

 

До холодної пори року треба готуватися заздалегідь. Тож все більше маріупольців різного віку отримують від наших партнерів теплий одяг та якісне взуття.

 

Надані маріупольцям джинси

 

У Дніпрі від пані Катерини – засновниці онлайн-магазину дитячого одягу Little Bunny – маріупольці отримали стильні обновки. Вона привезла для наших юних маріупольських модниць та модників – стильний та якісний одяг. Тепер наші красунчики та красуні мають неймовірні новинки до осіннього сезону. 

 

Також вкотре Гуманітарний центр «Проліска» у Дніпрі, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Агенства у справах біженців в Україні, надав одяг для малечі віком до 3х місяців та теплі уггі для дорослих.

 

А ось у Кропивницькому маріупольці отримали допомогу від УВКБ ООН. Сукні, толстовки, джинси та ще багато чого корисного. Свій одяг вже отримав маленький Устин. Хлопчик обрав худі та дуже задоволений: «Мені так подобаються речі, дякую усім вам, я дуже радий. Худі просто неймовірне!».

 

 Задоволений отриманим худі маріупольський хлопчик

 

Дякуємо партнерам за постійну підтримку, турботу та допомогу нашим людям!

 

 

More news in our Telegram channel, follow the link
t.me/mariupol_1778

GO