8.08.2023

Центри підтримки

Даруємо дітям позитив із аніматорами

Насичене літо для маріупольських дітлахів триває. Центри підтримки «ЯМаріуполь» разом із друзями та партнерами піклуються про їхнє відновлення після усього пережитого, дарують їм позитивні емоції та яскраві враження. Цікаві та різноманітні заходи повертають малечу до нормального життя.

 

По всій мережі центрів підтримки маріупольських переселенців постійно організують та проводять заходи із аніматорами для дітлахів. 

 

Веселі розваги та ігри для малечі

 

Так, велике свято для малечі організували у Львові на день народження центру «ЯМаріуполь». Разом із друзями науково-розважальним шоу «О-ШОУ», аніматорами Львів 7‘я та sweet_smiles.lviv понурили дітей у захоплюючий світ науки. Юні маріупольці подивилися та в ігровій формі взяли участь у фізичних та хімічних експериментах, дізналися багато всього захоплюючого та і цікавого. 

 

Веселі ігри із аніматорами

 

У Хмельницькому маріупольці долучилися до розважальної програми «Маріо та принцеса». Разом з героями улюбленими супергероями, такими як людина-павук та Капітана Америка. Діти із радістю взяли участь у цікавих і пізнавальних конкурсах, руханках та танцях. Разом відпочили й обмінялися позитивними емоціями. Вся малеча була дуже задоволена таким захопливим днем в Країні дитячих мрій.

 

Діти збирають великий конструктор

 

День Супер героїв разом із аніматорами відсвяткувала малеча у Тернополі. Програма свята подарувала багато емоцій, чудових моментів та посмішок. Розмальовки, інтелектуальні ігри, аквагрим, танці та мультфільм про легендарного пса Патрона. Діти насолоджувались казковою атмосферою та творчим процесом, що панував у центрі. А після розваг та активностей – усі бажаючі мали змогу скуштувати круті літні смаколики від партнерів – ТМ «Біла береза».

 

Двічинка в образі супергероя

 

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778