2.07.2024

Я Маріуполь. Турбота

Маріупольські діти у еко-кемпінгу на Закарпатті

Купання в озері та басейні, відпочинок в лісі та дослідження природи, спортивні ігри та квести, майстер-класи та розваги на надувних атракціонах - це і не тільки отримали маріупольські діти на відпочинку у кемпінговому таборі "Бора-Бора". Він розташований у мальовничому місці Закарпатської області - вздовж озера Дийда.

 

Такий цікавий відпочинок допомогли організувати наші партнери. За словами батьків, які супроводжували своїх дітей - нудьгувати було ніколи. 
"В нас з мамою вже є досвід проживання у наметі — це круто, мені подобається така атмосфера. Всі дні я майже не виходив з басейну, дуже він мені запав у серце!" -  ділиться після подорожі маленький Владислав.

 

 

Маріупольська міська рада разом з партнерами шукає додаткові можливості для оздоровлення дітей. Цей відпочинок за проєктом «Допомога ВПО на Прикарпатті через соціокультурну інтеграцію та адаптацію», який втілюється МГО «ІСІ» в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ «КРИЛА НАДІЇ».

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778