12.07.2023

Я Маріуполь. Родина

Море позитивних емоцій у «ЯМаріуполь.Родина» 

Пригоди  для малечі в оздоровчому центрі «ЯМаріуполь. Родина» нескінченні. Кожного дня команда центру «ЯМаріуполь» та Маріупольського муніципалітету відкриває для дітей нові цікавинки та розваги, щоб зробити їхні дні насиченими позитивними емоціями та незабутніми спогадами.

 

дітлахи виконують руханку

 

Відпочинок в оздоровчому центрі під Вінницею – гарна можливість відновитись і набратись сил та енергії. Програма настільки активна, що малечі ніколи сумувати. 

 

дитина разом із дорослими розвиває дрібну моторику

 

Тут на дітлахів чекає йога, розважальні ігри  та майстер-класи. А ще – безліч цікавих активностей від нашого креативного центру та екскурсії. 

 

спортивні змагання

 

Перші заїзди вже запам'яталися змаганнями - команда батьків з хлопцями змагалась проти дівчат з матусями. Окрім цього, в таборі святкують дні народження дітей. Навіть підготували величезний торт, щоб малеча могла насолодитися смаком і розділити радість святкування разом. 

 

Дитяча футбольна команда

 

Ще одним цікавим досвідом для дітей стали заняття з нейрографіки. Маленькі маріупольці мали змогу намалювати різноманітні малюнки, використовуючи свою уяву. Також малеча взяла участь у майстер-класі «Виготовлення сувенірів з 3D-ручки», на якому діти зробили собі на пам'ять брелки на рюкзак та магніти на холодильник.

 

діти разом малюють

 

На гастрономічному майстер-класі під керівництвом професійних кухарів діти та батьки змогли поринути у процес приготування найсмачніших страв. Готували булочки із корицею, вигадували нові подачі та форми. Досвідчені кулінари із задоволенням передали свої знання та секрети. 

 

кулінарний майстер-клас

 

Приймали відпочиваючі й гостей. До оздоровчого табору завітала Державна служба з надзвичайних ситуацій. Фахівці ДСНС показали дітям своє обладнання та техніку, а маленькі відпочивальники з захопленням її досліджували. Також для малечі провели навчальні інструктажі та показали, як правильно поводитися в надзвичайних ситуаціях, як запобігти виникненню пожежі та як вчасно викликати допомогу. 

 

ДСНС проводить заняття для дітлахів

 

Викликали зацікавлення у маріупольських дітлахів малювання улюблених тварин і створення творчої паперової мозаїки. Спортивні змагання теж не залишили байдужими наших юних учасників. «Точно в яблучко» –  змагання з дартс стало випробуванням для їхньої точності та координації рухів. А ще відбувся захоплюючий турнір з футболу, в якому брали участь як діти, так і дорослі. Кожен маленький маріуполець отримав в подарунок фірмову чашку з зображенням нашого міста Марії.

 

дітлахи із призами

 

Крім того, для активного відпочинку у таборі кожен день до послуг відпочиваючих дитячі майданчики, воркаут зони, столи для тенісу, квести, ігри та багато чого іншого. 

 

діти грають у настільний футбол

 

Мер Вадим Бойченко та вінницька громада роблять усе, аби кожного дня дивувати маріупольців новими та цікавими заходами. День у «ЯМаріуполь.Родина» розписаний погодинно аби наші дітлахи отримали море позитивних емоцій та відчували себе щасливими.

 

 

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778