23.09.2023

Я Маріуполь. Житло

Триває прийом заяв маріупольців на соціальне житло

Фахівці центрів «ЯМаріуполь» продовжують приймати заяви від маріупольців на отримання соціального житла. Перші родини вже отримали кімнати за програмою «ЯМаріуполь. Житло» у відновленому гуртожитку Дніпра. Зараз у цьому місті ремонтують ще два об'єкти. З цим Маріупольській міській раді допомагають Уряди України та Франції, Міжнародна організація з міграції, ГО «Проліска», SCM та інші партнери. 

 

Наразі ми отримали вже понад 1600 заявки. Серед тих, хто подав документи - маріупольчанка Лариса. Її чоловік захищає нашу державу на фронті. Тож вони із сином, який має відкриту групу інвалідності - потребують допомоги у вирішенні житлового питання.

 

«Вирішили скористатися можливістю, подали документи. Сподіваємося, що зможемо отримати житло із гідними умовами, адже у таких гуртожитках дійсно є все необхідне», – розповідає жінка.

 

Подали заявку на тимчасове житло й Олександр та Тетяна Солонські. Вони пережили блокаду міста. Зараз живуть в селі на Хмельниччині. 

 

«У місті знімати квартиру задорого, а село доволі далеко, і там немає ні звичайного магазину, ні умов», – ділиться пані Тетяна.

 

А у Запоріжжі до нас завітала пані Олена. Жінка також залишила заявку на отримання житла: «Дуже дякую за таку можливість. Адже ми залишилися майже без нічого. Винаймати квартиру дорого».

 

Наразі у Дніпрі планують відремонтувати два гуртожитки, в одному з них вже почалися ремонті роботи. Крім того, команда Вадима Бойченка працює над розширенням програми «ЯМаріуполь. Житло» на інші міста України, аби забезпечити гідні умови проживання для всіх маріупольців, які мають таку потребу. 

 

Заявку на отримання соціального житла можуть подати усі маріупольці. Фахівці кожного центру «ЯМаріуполь» допоможуть стати в чергу. Для цього необхідно лише прийти до центру з пакетом документів та заповнити заявку.

 

До пакету входять документи, що посвідчують особу, які підтверджують реєстрацію/проживання у Маріуполі, які підтверджують родинні відносини заявника з іншими членами родини  та які підтверджують пріоритетність надання житла, а також довідка ВПО.

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778