22.09.2023

Центри підтримки

У центрах «ЯМаріуполь» консультують спеціалісти ЦНАП

В усіх центрах «ЯМаріуполь» працюють спеціалісти ЦНАПу. Робота організована за дорученням мера Маріуполя Вадима Бойченка, щоб маріупольці мали можливість швидко та комфортно вирішити питання з документами, які необхідні для отримання державної компенсації за зруйноване житло.

 

Так, у Кропивницькому до нашого центру звернулась маріупольчанка Лілія. У жінки зруйнували будинок – повертатися тепер нікуди. Адміністратор ЦНАПу надав консультацію та прийняв від імені заявника інформаційне повідомлення – що є обов'язковою умовою для майбутнього подання заяви та отримання компенсації в цілому.

 

В Одесі за підтримкою прийшла Раїса: «Звернулася до фахівців, щоб перевірити стан документів та дізнатися про подальший алгоритм дій. Дякую за консультацію. Це дійсно мені допомогло зрозуміти, що робити далі».

 

Окрім того, Маріупольська міськрада розширила перелік послуг фахівців ЦНАПу. Додатково вони надають послуги пов’язані з реєстрацією місця проживання. А саме - допомагають у Дії сформувати Витяг з Реєстру територіальної громади (з інформацією про зареєстроване/задеклароване місце проживання, про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання) та внести чи змінити відомості, що стосуються місця проживання у Реєстрі територіальної громади. Також, якщо виникли проблеми із Витягом, фахівці допоможуть звернутися до відділу реєстрації місця проживання для їх усунення.

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778