1.08.2023

Центри підтримки

Усе наново: програма перенавчання маріупольських переселенців у дії

Завдяки програмі перекваліфікації, яка діє в 11 центрах «ЯМаріуполь» у Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Кривому Розі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому та Тернополі, маріупольці здобувають нові професії та збільшують свої шанси на працевлаштування. Таку підтримку з перенавчання започаткував мер Маріуполя Вадим Бойченко, а допомагає реалізувати її проєкт USAID «Економічна підтримка України». Про успіх перенавчання говорять історії маріупольців. 

 

Все більше людей освоюють нові спеціальності завдяки програмі перекваліфікації. Серед тих, хто вже встиг скористатися такою можливістю – Ірина Екзархо. Жінка завітала до центру у Кривому Розі з бажанням знайти себе та отримати нову професію. У рідному Маріуполі працювала оператором «Укрзалізниці» та розповіла, що у новому місті довго шукала роботу, але так і не знайшла. 

 

«Було важко знайти щось у новому місті. Самостійні пошуки не дали результату. Тож я скористалася підтримкою центру. Тут запропонували перенавчитися. Тепер я здобула нову цікаву професію – кухар. Дякую за чудову можливість», – розповідає жінка. 

 

Консультації із працевлаштування та навчання переселенців з Маріуполя новим професіям здійснюються центрами «ЯМаріуполь» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».Їх надають кваліфіковані рекрутери у кожному нашому центрі підтримки. Наразі, завдяки роботі фахівців центрів у нових громадах успішно працевлаштувалися понад 2,3 тисяч людей.

 

 

Більше новин на нашому телеграм каналі, переходь за посиланням
t.me/mariupol_1778