Я Маріуполь. Родина

Оздоровлення

Це оздоровлення маріупольців, які потребують психологічного та фізичного відновлення після всіх пережитих страхіть. Особливо –  діти та люди віком 60+.

Перший оздоровчий цент для маріупольських переселенців відкрився у 2022 році. Це  сімейний табір у дубовому лісі під Вінницею два в одному: оздоровлення та активний відпочинок. Тут безкоштовно у теплий сезон відпочивають маріупольські діти та їхні батьки. Під час заїзду у малечі щодня цікава програма дозвілля, зарядка, прогулянки лісом, чотириразове харчування, конкурси, майстер-класи та подарунки. 

«ЯМаріуполь.Родина» створює всі умови для того, щоб діти змогли витіснити травмуючи спогади про війну новим позитивним досвідом. Цей оздоровчий центр повертає маріупольських хлопчиків та дівчаток у нормальне дитинство, яким воно має бути. А головне – дає їм надію на те, що все буде добре і це допомогає їм налаштуватися на позитивну хвилю.

У 2023 році можливості відпочинку та оздоровлення маріупольців розширились. Окрім сімейного центу біля Вінниці долучився до доброї справи й Моршин. В ньому мають змогу оздоровитися та відпочити не лише маріупольські дітлахи, а й люди віком 60+.

59288
маріупольцям вже допогаємо
513152
видано гуманітарних наборів
52922
маріупольців отримали юридичну, психологічну допомогу
48888
маріупольців отримали медичну допомогу
56800
діточок відвідали дитячій простір
  • Адреси
  • Мапа